Program

Pátek, 17.2.2017 od 17 hod –  IdeaSense, Štefánikova 248/32, 150 00, Praha 5

Seznámení, vyhlášení tajného tématu a vytvoření týmů

Všichni se sejdeme v pátek večer v 17 hod a náš tým vás seznámí s tím, co vás bude po dalších 48 hodin čekat. Následně si společně vyslechneme letošní super-tajné téma džemu.

(POZOR – nejsme posledním džemem, kterému se téma odhalí, proto si ho musíme nechat pro sebe a netweetovat, facebookovat nebo jinak ventilovat tuto informaci do světa. Nechceme přeci, aby ostatní časová pásma přišla o to pravé džemovací napětí.)

Jakmile se dozvíme téma, dáme se rovnou do brainstormingu – které výzvy pro nás z tématu vycházejí? Co by mohla naše skvělá služba pro lidi zlepšit? S čím by jim mohla pomoci? Na konci večera budeme všichni mít svůj tým, který řeší specifický problém. A každý tým potřebuje stmelit, proto večer zakončíme klasickou českou team-buildingovou aktivitou – půjdeme “na jedno” (či dvě ;))

Sobota, 18.2.2017 od 10 hod – IdeaSense, Štefánikova 248/32, 150 00, Praha 5

Empatie, syntéza, ideace a prototypování

Sobotní ráno rozjedeme dobrou snídaní u které vám inovační designéři z IdeaSense představí několik inspirativních projektů. Poté už se vydáme do ulic na bleskový výzkum. Od kolemjdoucích se dozvíme co si myslí o našich vybraných výzvách a odkryjeme co jsou pro ně ty nejbolestivější momenty, co je nejvíce otravuje, nebo co by si přáli změnit a proč. Týmy se budou tímto výzkumem řídit po zbytek víkendu. Budeme vymýšlet různé nápady pro tu nejlepší službu, začneme ji prototypovat a průběžně budeme na ulici i od ostatních jammerů sbírat od potenciálních uživatelů zpětnou vazbu. Prototypy vždy podle této zpětné vazby upravíme. Celým dnem vás budou provázet mentoři z IdeaSense. Připravte se na den plný energie, srandy a hlavně – džemu!

Neděle, 19.2.2017 od 10 hod – IdeaSense, Štefánikova 248/32, 150 00, Praha 5

Prototypování jde do finiše, prezentace a oslava vítězů (tedy všech).

V neděli se už dostáváme do rauše! Váš tým má ještě poslední možnost k posledním úpravám konceptu vaší skvělé služby a nasbírání zpětné vazby (nebo už půjde o první zákazníky?). Jak daleko jste váš nápad posunuli od pátečního večera? Jak skvěle a opravdově vypadá váš prototyp? Týmy musí do 15 hodiny odpolední nahrát svůj finální prototyp a odprezentovat své prototypy ostatním. Potom už si jen poplácáme záda a půjdeme naší nadlidskou invenci oslavit 🙂

Advertisements